با ما دنیا را جای بهتری برای زیستن کنیم.

شرکت مهندسی عمرانی دژآثار

شرکت مهندسی عمرانی دژآثار

شرکت مهندسی عمرانی دژآثار فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۵ با مدیریت آقای مهندس غلامرضا رزاقی آغاز و هم اکنون نیز  در مسیر هدایت شرکت می باشد. این شرکت پس از سال ها تلاش در عرصه اجرایی کشور با انبوهی از تجارب علمی و اجرایی که حاصل تلاش مستمر مدیران بوده است، با عنایت به خداوند متعال توانسته با ارتقاء و دریافت رتبه های فنی و اجرایی و گواهینامه های:
۱- گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS).
۲- گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001).
۳- گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی (ISO 14001).
۴- گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایی (OHSAS 18001).
۵- گواهینامه بهداشت شغلی، ایمنی و محیط زیست (HSE).
فعالیتهای خود را همسو با اهداف  تعیین شده توسعه دهد. مدیریت شرکت، دانش را به عنوان یک سرمایه استراتژیک برای سازمان خود به رسمیت می شناسد و دانش سازمانی را همچون تمامی مدیران موفق دنیا مهمترین سرمایه شرکت های سده بیست و یکم می داند. بر همین اساس مراحل کامل طراحی، ساخت و استقرار نظام جامع مدیریت دانش در شرکت مهندسی عمرانی دژآثار به انجام رسید­ه است و تمامی فعالیت های شرکت بر اساس دانش روز دپارتمانهای مطالعاتی شرکت شکل می گیرد.

زمینه های فعالیت شرکت:

۱- انجام کلیه خدمات مدیریت در امور مطالعاتی و تحقیقاتی، طراحی و اجرایی و نظارت بر طرح های عمرانی و ساختمانی، تجاری، بازرگانی و سرمایه گذاری در بخش مسکن، احداث ساختمان های اداری و تجاری به صورت انبوه سازی، مجتمع سازی، پروژه­ای صنعتی.
۲- انجام کلیه امور ماشین آلات از قبیل بکارگیری، اجاره، استجاره، خرید و فروش انواع ماشین آلات ساختمانی، راهسازی، خودروهای سبک و سنگین و سرویس و نگهداری ماشین آلات مذکور.
۳- انتخاب، بکارگیری و هدایت شرکت های مشاوره و اجرایی برای انجام فعالیت های ذکر شده به نمایندگی از دستگاههای اجرایی، شرکت ها و مؤسسات دولتی، آموزش و ارتقاء سطح علمی کارکنان و کلیه اموری که به نحوی در ارتباط با امور فوق باشند.
۴- به طور کلی شرکت می تواند کلیه عملیات و معاملات مالی و تجارتی و صنعتی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم به تمام یا هر یک از موضوعات مشروحه، مجوزهای بخشی از طراحی و ساخت پروژه های عمرانی و ساختمانی در آن وجود داشته مشارکت نماید.

واحد گردشگری و خدمات هتلداری دژآثار

این شرکت در حوزه گردشگری درسه سطح،

سرمایه گذاری در طراحی ساخت تجهیز و راه اندازی واحدهای گردشگری،

راه اندازی نگهداری و بهره برداری از واحد های گردشگری

و نگهداری و بهره برداری از تاسیسات مکانیکی و برقی فعالیت میکند.

خط مشی کیفیت وبرنامه ریزی

شرکت مهندسی عمرانی دژآثار با هدف ارائه خدمات اقامت و ارائه سرویس خاص پذیرایی و تفریحی در یک مجموعه به منظور حفظ موقعیت و ارتقا سازمان جهت افزایش سطح رضایت مشتریان به روزترین تکنولوژی ارائه خدمات و سرویس را به کار می گیرد.
این شرکت در حوزه هایی چون خدمات گردشگری و هتلداری،گردشگری درمانی و پزشکی، طبیعت درمانی، آب درمانی، نمک درمانی، لجن درمانی، گردشگری ورزشی، گردشگری مجازی و گردشگری تاریخی و مذهبی فعالیت دارد.

خدمات فنی و مهندسی

خدمات فنی و مهندسی شامل طراحی فضای گردشگری و هتل ها، اجرا و بازسازی فضاهای گردشگری، نگهداری و اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی بصورت تخصصی میشود.
تأمین و تجهیز لوازم و تجهیزات هتلداری
امروزه تأمین و تجهیز لوازم و تجهیزات هتلداری یک فرآیند بسیار تخصصی و نیازمند داشتن و دانستن فرآیندها، آینده ‌نگری و توجه به عوامل انسانی است. مهمان امروز در هتل به دنبال رفع نیازی است که شاید در گذشته اصلاً معنی نداشته است. با این آینده‌نگری می‌باید در تجهیز هتل استراتژی‌ها و ابتکارات جدید همواره مد نظر قرار گیرد. هتل باید رقابتی باقی بماند، متفاوت باشد و با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را تجهیز نماید. 

استانداردسازی

این شرکت در حوزه استاندارد سازی یعنی ارائه خدمات و محصولات از پیش تعریف شده، قانونمند، با کیفیت و مشخصات مطلوب که مورد پذیرش عموم می باشد تخصصی دارد. استانداردسازی از جنبه های مختلف مانند محصولات، امور مدیریتی، فن‌آوری‌های نوین، تکنولوژی‌های روز جهانی، ارزیابی و حتی مسئولیت‌های اجتماعی و زیست‌محیطی خدمات و کالاها موردتوجه قرار می‌گیرند.
در دهه های اخیر هتلداری به یک حرفه پویا بدل شده، به این جهت برای حفظ پویایی و پایداری در عرصه رقابت های جهانی و داخلی، لزوم توجه به استانداردسازی خدمات هتلداری و درک ویژگی‌های ملی و بومی هر منطقه‌ای دو چندان شده است. امروزه ستاره های هتل نشان‌دهنده کیفیت خدمات نیست. هتل‌های در جهان با درجه پائین و ارائه خدماتی مطلوب توانسته‌اند، صنعت گردشگری را در بخش هتلداری متحول کنند و معیارهای جدیدی را بر این صنعت حاکم سازند.
این شرکت تمام تلاش خود را معطوف آن نموده است که با ارائه خدمات نوین، بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی خدمات بی‌نظیری را ارائه نماید. خدمات مفید در این زمینه مهمانان را شگفت‌زده خواهد کرد.

توانایی های اجرایی و مهندسی:

۱- ارائه خدمات مشاوره براساس گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و انجام کلیه مراحل طراحی (فاز ۱ و ۲) و نظارت ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی.
۲- ارائه خدمات طرح و اجرا (E.P.C.) برای ابنیه های مختلف (آموزشی، ورزشی، بهداشتی، درمانی، مسکونی، گردشگری اقامتی، اداری، تجاری، صنعتی و پروژه های مقاوم سازی).
۳- ارائه خدمات اجرایی براساس گواهینامه صلاحیت خدمات پیمانکاری ازمعاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و نیز ارائه خدمات مدیریت طرح ابنیه های ذکر شده.
۴- مدیریت اجرایی و راهبری پروژه از طریق سیستم (MIS) و سیستم کنترل پروژه.