با ما دنیا را جای بهتری برای زیستن کنیم.

خانه » دفتر خدمات فنی و مهندسی

دفتر خدمات فنی و مهندسی

آنچه می خوانید...

خدمات فنی مهندسی: طراحی ساختمان

خدمات طراحی و ساخت ما برای ارائه خدمات طراحی و ساخت و ساز جامع برای پروژه های املاک و مستغلات در هر اندازه و نوع طراحی و ارائه اطلاعات جامع در رابطه با مراحل ساختمان سازی به زبان ساده شده است. انواع شرکت های فنی مهندسی  وجود دارد که شرکت خدمات فنی متشکل از معماران و مهندسان با تجربه از نزدیک با مشتریان برای درک نیازها و اهداف آنها و توسعه راه حل های طراحی نوآورانه و موثر که نیازهای آنها را برآورده می کند، همکاری می کند. ما برای کل فرآیند طراحی و ساخت، از توسعه مفهوم اولیه تا تکمیل و تحویل پروژه، پشتیبانی کامل را ارائه می دهیم. شرکت دژ آثار می تواد به شما در رابطه با طراحی و ساخت پروژه های ورزشی راهنمایی کند کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

صدور پروانه ساختمانی، قانونی سازی ساخت و سازها

می‌دانیم که اخذ مجوزهای ساختمانی می‌تواند فرآیندی پیچیده و زمان‌بر باشد. به همین دلیل است که ما پشتیبانی جامعی را برای صدور مجوزهای ساختمانی ارائه می دهیم و به مشتریان کمک می کنیم تا الزامات مختلف نظارتی را دنبال کنند و تأییدیه های لازم را به موقع و کارآمد دریافت کنند. تیم کارشناسان ما تجربه گسترده‌ای در تعامل با مقامات مربوطه دارند و می‌توانند راهنمایی‌ها و پشتیبانی لازم را برای اطمینان از اینکه پروژه‌های آنها تمام استانداردها و الزامات نظارتی لازم را برآورده می‌کنند، به مشتریان ارائه دهند.

دفتر خدمات فنی و مهندسی ما همچنین شامل پشتیبانی از قانونی سازی ساخت و سازهای خودسرانه است. ما می‌دانیم که بسیاری از مشتریان ممکن است ساختمان‌ها یا سازه‌هایی داشته باشند که قوانین یا مقررات ساختمانی فعلی را رعایت نمی‌کنند و ممکن است برای مطابقت با این سازه‌ها به پشتیبانی نیاز داشته باشند. برای اطلاع از قرارداد مدیریت پیمان چیست؟ به شما پیشنهاد می کنیم به این مقاله از سایت ما مراجعه نمایید.

نظارت بر پروژه های مالی و بودجه بندی پروژه

نظارت مؤثر بر پروژه های مالی و بودجه بندی پروژه، اجزای حیاتی هر پروژه موفق املاک و مستغلات هستند. دفتر خدمات فنی و مهندسی ما شامل پشتیبانی جامع برای بودجه بندی پروژه و نظارت مالی است که به مشتریان کمک می کند تا هزینه های پروژه خود را مدیریت کنند و اطمینان حاصل کنند که پروژه های آنها به موقع و در حد بودجه تکمیل می شود. تیم کارشناسان مالی ما می توانند راهنمایی و پشتیبانی در مورد برنامه ریزی و مدیریت بودجه، برآورد هزینه و گزارش مالی ارائه دهند و به مشتریان کمک کنند تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و بازده پروژه خود را به حداکثر برسانند. برای اطلاع از نورد سرد چیست؟ به این مقاله مراجعه کندی و یا با ما تماس بگیرید.

مدیریت پروژه و توسعه پروژه

خدمات مدیریت پروژه و توسعه پروژه ما به گونه ای طراحی شده است که پشتیبانی کامل از مدیریت پروژه را برای پروژه های املاک و مستغلات در هر اندازه و نوع ارائه دهد. تیم ما متشکل از مدیران پروژه با تجربه می تواند برای برنامه ریزی و توسعه پروژه، ارزیابی و مدیریت ریسک، تدارکات، مدیریت ساخت و ساز و تحویل پروژه پشتیبانی کند. ما از نزدیک با مشتریان صحبت می کنیم تا نیازها و اهداف آنها را درک کنیم و راه حل های مدیریت پروژه متناسب با نیاز آنها را ایجاد کنیم و به آنها  تا برای رسیدن به اهدافشان راهنمایی و کمک کنیم. برای اطلاع از ساخت سیلوهای فلزی و بتنی و فیلتر شنی چیست؟ به این مقاله ها مراجعه کنید.

مشاوره فنی

دفتر خدمات فنی و مهندسی ما در مورد طیف وسیعی از مسائل فنی و مهندسی، از جمله طراحی سازه، سیستم‌های ساختمان و بهره‌وری انرژی، راهنمایی و پشتیبانی تخصصی ارائه می‌کند. تیم مهندسین و کارشناسان دفتر خدمات فنی و مهندسی ما می توانند راهنمایی و پشتیبانی در مورد طیف گسترده ای از مسائل فنی ارائه دهند و به مشتریان کمک کنند تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و اطمینان حاصل کنند که پروژه های آنها با بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی مطابقت دارد.

گواهینامه های مهندسی برای قراردادها و کلیه مصارف قانونی

ما درک می کنیم که بسیاری از مشتریان ممکن است برای مقاصد قانونی یا قراردادی به گواهی رسمی مشخصات فنی و الزامات پروژه های خود نیاز داشته باشند. به همین دلیل است که ما گواهینامه های مهندسی را برای قراردادها و همه استفاده های قانونی ارائه می دهیم و به مشتریان گواهی رسمی از مشخصات فنی و الزامات پروژه هایشان ارائه می دهیم. تیم کارشناسان ما می توانند در مورد الزامات فنی برای صدور گواهینامه راهنمایی و پشتیبانی کنند و می توانند به مشتریان کمک کنند تا گواهینامه های لازم برای پروژه های خود را دریافت کنند.

ما به ارائه دانش فنی و کمک به مشتریان خود برای دستیابی به اهداف املاک و مستغلات و ساخت و ساز در شرکت مشاوره املاک و هتلداری خود اختصاص داده ایم. ما از نزدیک با مشتریان برای درک نیازها و اهداف آنها همکاری می کنیم و سپس راه حل های متناسب با نیازهای آنها ایجاد می کنیم و به آنها در دستیابی به اهداف خود کمک می کنیم. ما می توانیم در زمینه طراحی و ساخت، انطباق با مقررات، ردیابی مالی، مدیریت پروژه، مشاوره فناوری و صدور گواهینامه به مشتریان کمک کنیم.

دفتر خدمات فنی و مهندسی چه می کنند؟

مهندسان باید رشته یا حوزه تمرین حرفه ای خود را در اوایل تحصیل خود اعلام کنند. این امر آموزش بسیار تخصصی آنها را در طول دوره مهندسی و دوره عملی خود دریافت می کند.

رشته و تخصص مهندس مشخص شده هم محدوده مجوز حرفه ای مهندسان را تعیین خواهد کرد. به عنوان مثال، یک مهندس مکانیک معمولاً دارای صلاحیت یا مجوز برای مجوز طراحی یا نقشه مهندسی برق نیست. در بیشتر موارد، مهندسان حرفه‌ای فقط در یک رشته آموزش می‌بینند، به این معنی که آنها فقط «مهر» خود را بر روی طرح‌های حوزه حرفه‌ای خود می‌گذارند.

یک شرکت خدمات مهندسی تاسیس شده متخصصان داخلی برای همه رشته های مهندسی خواهد داشت. این به سازمان‌های مشتری اجازه می‌دهد تا تیم‌های مهندسی کوچک‌تر را حفظ کنند و الزامات محصول یا پروژه را به شرکت‌های خدمات مهندسی برون سپاری کنند.

شرکت مهندسی مشاوره چند رشته ای مربوط به طراحی، شبیه سازی، ارزیابی و بررسی مورد نیاز برای ساخت یا ساخت ایمن دارایی را ارائه می دهد.

دفتر خدمات فنی و مهندسی چه دسته ای از خدمات را ارائه می دهند؟

دفتر خدمات فنی و مهندسی در حوزه خدماتی که ارائه می دهند، به همراه اندازه، ساختار و توانایی شرکت ها متفاوت است.

به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از انعقاد یک توافق، تأیید کنیم که قابلیت ها و خدمات یک دفتر خدمات فنی و مهندسی با نیازهای یک پروژه مطابقت دارد. این فرآیند بررسی معمولاً از طریق فرآیند درخواست گسترده برای پیشنهاد انجام می شود.

بعضی از دفتر های خدمات فنی و مهندسی هم مشاوره جامع و کامل را  ارائه می کنند و هم پیمانکاران را مدیریت می کنند و همچنین مسئولیت کل پروژه را بر عهده خواهند داشت. این رویکرد به شرکت ها اجازه می دهد تا در زمینه های خاصی از مهندسی مانند مهندسی عمران، مکانیک، ژئوتکنیک، سازه یا برق تخصص داشته باشند و منابع اضافی را در صورت نیاز به ارمغان بیاورند.

نتیجه گیری: دفتر خدمات فنی و مهندسی

یک تیم مهندسی خوب به سادگی پروژه ای را بر عهده نمی گیرد و به شرکت مشتری نمی گوید که چه کاری انجام دهد.

یک شرکت مهندسی خوب شامل افرادی است که می توانند با تیم مهندسی داخلی مشتری و سایر ذینفعان پروژه همکاری کنند.

آن‌ها می‌دانند که سؤالات درستی که باید پرسیده شود و گام‌های درستی که باید برداشته شوند، می‌دانند تا پروژه بتواند طبق برنامه‌ریزی‌شده به آرامی و بدون اتلاف وقت، منابع و پول با ارزش پیش برود.

شفافیت با مشتری نیز بسیار مهم است. با فناوری مدرن پروژه دیجیتال، نمایندگان مشتریان می توانند به یک پایگاه داده متمرکز مشترک دسترسی داشته باشند و تحولات پروژه را در زمان واقعی پیگیری کنند.

کافی است بگوییم، یک دفتر خدمات فنی و مهندسی خوب می‌داند که ایده یک پروژه می‌تواند برای مشتری حیاتی باشد و سخت تلاش می‌کند تا مطمئن شود که پروژه نه تنها با کدها و استانداردها، بلکه با دیدگاه مشتری مطابقت دارد.

اشتراک گذاری مطلب:

شركت مهندسی عمرانی دژآثار

یک مجموعه عمراني، طراحی، صنعتی و اقتصادی است كه با تكیه بر منابع انساني متخصص و متعهد و بكارگیری اتاق های فكر و استفاده از تجارب افراد دارای سابقه درخشان در زمینه های مختلف مهندسي، در تمامي ابعاد سازندگي كشور و خارج از كشور كه مربوط به عمران و آبادی مي شود فعالیت دارد.

دیدگاه خود را بگذارید